Unikalne i tylko TWOJE - torebki z naturalnej skóry od producenta
16.jpg

Unikalne i tylko TWOJE

Czy marzyłaś kiedyś o oryginalnej, niepowtarzalnej, zgrabnej skórzanej torebce? Zapewne tak, a my wychodzimy dziś Twoim pragnieniom naprzeciw. W naszej pracowni powstają unikalne produkty ze szlachetnego materiału, wykonane za pomocą dwóch igieł i woskowanych nici. Mistrz fachu, wyjątkowy rzemieślnik Michał wyczarowuje elektryzujące zmysły wzroku i zapachu torebki skórzane Free S, charakteryzujące się niebanalnym designem i wyjątkowym charakterem (tak, tak torebki mogą mieć swój charakter!).

Torebki skórzane Free S od prroducenta 

Żeby nie było monotematycznie w przypadku tego produktu masz wybór – kolor głębokiej czerni, tradycyjny i klasyczny, typowy „must have” eleganckiej kobiety. Drugą propozycją jest kolor koniakowy, naturalny, pasujący  bardziej na wiosenno-letnie sezony. Natomiast ciemno  brązowa torebka  jest pośrednią alternatywą , pasującą do różnych modowych kreacji. Wszystkie z nich założysz do wizytowego stroju, ale dobrze też będą się prezentować, jako dodatek do codziennej luźniejszej kreacji. Dzięki nim uświetnisz swój dziewczęcy look i przyciągniesz liczne spojrzenia. Osobliwa torebka na ramieniu wyjątkowej kobiety musi budzić emocje, oczywiście same pozytywne.

Torebce uroku dodaje niesfornie zawiązany z przodu skórzany rzemień, który w każdym egzemplarzu prezentuje się oczywiście troszkę inaczej. W tym miejscu można pokusić się o małą dygresję, która głosi, że każda z naszych torebek jest inna. Różnią się szczególikami, ale zawsze jest to „coś”, co je wyróżnia od innych i definiuje jej charakter. Dlatego możesz dopasować tę jedyną do swojej osobowości i stylu, aby czuć się z w jej towarzystwie niepowtarzalnie.

Torebki skórzane Free S to niepowtarzalne małe cuda, modowe perełki ręcznie obrabiane i szlifowane. Każda z nich pociągnięta jest balsamem do skóry i pachnie oszałamiająco.

Zobac więcej torebek skózanych damskich na www.offmee.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl