I am limited edition...
50.jpg

Głos Krystyny Czubówny, bigos mojej babci, poczucie humoru Doroty Masłowskiej, metafory Kasi Nosowskiej, filmy Xaviera Dolana i "Jeżycjada" Małgorzaty Musierowicz. To są rzeczy, o których bez kozery powiem "nie do podrobienia". To nie lada wyczyn tak zaistnieć w głowach milionów dorosłych, żeby już zawsze czytając tekst w stylu "dorosły samiec przeczesuje sawannę" słyszeli tę właśnie ciepłą barwę z nienaganną dykcją.

Można zjeść sto bigosów, ale ten jeden z idealną recepturą, dopiekany w piecu, będzie niedoścignionym numerem jeden, za którym długo, długo żaden inny nie będzie miał szans.

Można grać pop, ale prawdziwy król był jeden. Wiesz kogo mam na myśli? ;).

Każdy z nas ma pewnie swoją własną listę ważnych rzeczy i zjawisk "nie do podrobienia". Jaki jest klucz do Twojej? U mnie to niepowtarzalność, sygnaturowość, rozpoznawalność. Słyszysz i wiesz czyj to głos. Czytasz i rozpoznajesz bez zaglądania na okładkę, kto jest autorem. Oglądasz film i masz pewność, że te zdjęcia i ta muzyka, to coś jak pieczątka, parafka, metka. To jest jakieś, bo jest ich. Dzięki temu jest prawdziwe. “Możesz strusia mianować krową, masła z tego nie będzie."- mówi piękne arabskie przysłowie. No właśnie, autentyczność i prawda są sexy.

 Otaczamy się ludźmi, którzy są do nas podobni, ale lubimy w nich też to, co jest dla nich charakterystyczne, unikatowe, tylko ich. Poczucie humoru, sposób mówienia, chodzenia, rozumowania. Specyficzna gestykulacja, uśmiech, wyobraźnia, a nawet skłonność do spóźnień.

Być wpływowym to tak jak być damą- jeśli musisz mówić ludziom, że nią jesteś to znaczy, że nią nie jesteś. Margaret Thatcher.

Nie musisz mówić ludziom, że masz swój styl, ale możesz go podkreślić za pomocą torebek z limitowanej edycji dostępnych tu:

Kliknij> offME Limited Edition

Ty też jesteś z limitowanej edycji. Pielęgnuj to i przypominaj codziennie tej ważnej osobie w lustrze ;).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl