Torebki skórzane damskie

  • Outlet
Torebka Skórzana Brąz OFFme DO MIASTA HandMade Torebka Skórzana Brąz OFFme DO MIASTA HandMade
Producent: OFFme Design
Cena: 280,00 zł 350,00 zł
zobacz więcej
  • Outlet
  • Outlet
  • nowość
  • Outlet

Każda torebka skórzana OFFme jest szyte ręcznie przez Michała w zaciszu jego pracowni pod Wrocławiem. Michał pracuje w duchu tradycyjnych rymarskich metod. Nie powstają więc wpadki czy błędy, które mogą pojawiać się przy maszynowej masowej produkcji. Mówimy tu o każdym etapie produkcji, od wycinania formy, przez zszywanie części torebki ze sobą, aż po montaż klamerek, zapięć itp. Linie brzegów, bez fabrycznego dopieszczania i nadmiernego szlifowania pracują na surowy i zadziorny look.

 

 

Torebki skórzane wykonane z najlepszych polskich materiałów.

Kupujemy skóry z zagięciami, nierównomiernymi strukturami, pozornymi skazami, które wyeksponowane na klapie torebki, dodają jej nowej jakości, uroku i przyciągają uwagę. Duży szacunek do materiału sprawia, że nie chcemy ingerować w jego powierzchnię bardziej, niż to konieczne, dzięki temu każda torebka skórzana OFFme ma wyjątkowy zapach i potrafi pięknie się starzeć pod wpływem pogody, użytkowania i pielęgnacji. To kolejna rzecz, która odróżnia je od torebek z masowej produkcji. Ich starzenie się to proces jeszcze mocniejszej indywidualizacji i nabierania charakteru.

 

 

Torebki OFFme są poza modowymi trendami. Każda kolekcja inspirowana jest miastem i jego rytmem. Łączymy oryginalne i proste kroje z dużymi wymaganiami, które mamy wobec komfortu noszenia. Podkreślają charakter i osobowość, tworząc mocny akcent w każdej stylizacji. Stworzą świetny duet z każdym, kto ceni oryginalne rzemiosło, dla kogo ręczna praca jest wartością. Do modowych buntowników, którzy lubią się wyróżniać. Do świadomych konsumentów ceniących produkty, które pięknie się starzeją i służą przez wiele lat.

 

 

Bardzo dbamy o to, by nasze torebki skórzane mogły asymilować się z osobami, które ich używają, stawały się ich nieodłącznym atrybutem. Projektując określone kolekcje, staramy się wyeksponować ich konkretny charakter, pokazać ich określoną osobowość. Sprawić, żeby były jedyne i niepowtarzalne. U nas nie znajdziesz dwóch identycznych egzemplarzy, nawet w obrębie jednego modelu każda torebka ma coś, co stanowi jej unikatową cechę. W strukturze skóry, klapie, kolorze.

 

Nasze torebki skórzane tak jak samo jak my mają rogate dusze, są niepokorne, niezależne lubią się szwędać. Wszędzie ich pełno, mają wiele do powiedzenia, uwielbiają podróżować i poznawać nowe miejsca. Gonią za za emocjami i przeżyciami. Dlatego warto zabrać je do siebie i cieszyć się nimi przez długi czas.

 

 

Kolekcja OFFme POTARGANA torebki skórzane damskie

Ta kolekcja to festiwal indywidualizmu, a różnice w poszczególnych egzemplarzach, to oddzielne historie. Nie znajdziesz w niej dwóch identycznych torebek, każda ze względu na proces w jakim powstają, jest inaczej wykończona. Każda klapa ma charakterystyczne nierównomierne ścięcie. Michał celowo eksponuje powstałe podczas garbowania skazy, naturalne odciski, zagięcia i nierówności. Największa buntowniczka w swoim otoczeniu. Każda wyrazista i z charakterem.

 

 

OFFme JAMNIK NA SMYCZY

Idealny związek pragmatyzmu z designem.

Ma piękny kształt i zmieści wszystkie Twoje codzienne gadżety. Optymalna pojemność sprawia, że można się z nią nie rozstawać. Zmieści klucze, portfel, telefon, ale też sporo innych przydasiów, które lubisz po prostu mieć przy sobie. Wykonywana tradycyjnymi metodami rymarskimi, była w nurcie slow fashion, zanim zaczęto to tak nazywać.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl