Jak pielęgnować torebki?

Jak pielęgnować torebki skórzane uszyte z naturalnej skóry garbowanej roślinnie?


Pierwszą rzeczą o jakiej trzeba pamiętać jest to, że torebki skórzane OFFme szyjemy ręcznie z polskich skór naturalnych garbowanych roślinnie. Każdy kawałek takiej skóry różni się od pozostałych, dzięki temu ma swój niepowtarzalny charakter, co dla nas jest jego ogromną wartością, jego “duszą”. Dlatego często w naszych produktach widać pozorne skazy, zmarszczki, nierówności, zagięcia, ciekawe struktury. Z pełna świadomością to wykorzystujemy. Dlatego każdy nasz produkt jest inny, ma swój niepowtarzalny charakter.


Drugą jest to, że tak jak my, torebki uszyte z naturalnej skóry garbowanej roślinnie, reagują na otoczenie, w którym się znajdują. Zmieniają się wraz z upływem czasu, są podatne na warunki atmosferyczne. Słońce, deszcz, wilgotność budują ich proces wyjątkowego starzenia się. Wiatr czy ostre słońce w taki sam sposób zmienia naszą skórę. To odróżnia je najmocniej od toreb z masowych produkcji.


Co to oznacza?

Nasze torebki skórzane nie są szablonowe, każda jest inna, każda będzie zmieniać się wraz z upływającym czasem. Nie impregnujemy naszych torebek skórzanych. Trzeba chronić je przed niepożądanymi sytuacjami, nadmiernym zamoczeniem czy ostrymi promieniami słonecznymi.


Nie przejmuj się jeśli torebka zmoknie i powstaną na niej przebarwienia. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką, a kolor sam wyrówna się już po paru dniach.


Jak czyścić torebki uszyte z skóry garbowanej roślinnie?

Do czyszczenia takiej skóry i torebek z niej uszytych należy używać wilgotnej miękkiej ściereczki. Przetrzeć delikatnie jej powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia z dala od intensywnych źródeł ciepła. Przy trudniejszych zabrudzeniach należy użyć specjalnych preparatów dedykowanych do tego rodzaju skóry.

OFFme torebki skótrzane szyte ręcznie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl