Pieszczochy skórzane powrót do punk rocka!
26.jpg

Pieszczochy skórzane dla mężczyzny i kobiety!

Jesteś fanem muzyki punkowej, która wywarła ogromny wpływ na modę? Zapewne nie są ci obce pieszczochy skórzane. Miałeś kiedyś takiego pieszczocha, a może nadal poszukujesz tego typu biżuterii?

Kolekcja eleganckich bransolet OFFME to nowa odsłona i powrót do punk rocka. Wykonane ręcznie, z niezwykłą starannością przez Michała bransolety doskonale zasymilują się z każdym nadgarstkiem. Niepowtarzalnej wyjątkowości nadaje im  zapięcie w kształcie srebrnej szekli. A kolor? Masz wybór pomiędzy czernią, koniakowym, naturalnym oraz brązem, choć szczerze może być trudno zdecydować się tylko na jeden.

Bransolety zwane pieszczochami - ręczna rzemieślnicza praca.

Choć punkowe, pasują do każdej stylizacji. Mała czarna, strój typowo biurowy, a może casualowy. Cokolwiek wybierzesz, bransoleta będzie taką kropką nad i, którą kiedy raz założysz, już nigdy nie zdejmiesz.

Pieszczochy skórzane to zdecydowanie świetna propozycja dla osób odważnych, z zadziornym charakterem, kochających modę i lubiących z nią eksperymentować.  I wiesz co? Jeśli jesteś właśnie taką osobą, to mamy dla ciebie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl