Kopertówki skórzane od producenta - idealne na wieczór w mieście
20.jpg

Kopertówki skórzane od producenta

Spełniaj swoje pragnienia!

Każda elegancka i wymagająca czegoświęcej od mody kobieta, doceni rzeczy zrobione z pasją i włożonym, w nie kawałem serca. Czy wiesz, że te urokliwe skórzane torebki robimy właśnie po to, aby spełnić Twoje najskrytsze marzenia? Niepowtarzalny charakter, zadziorność i piękno zamknięte w jednej eleganckiej kopertówce skórzanej – to wszystko może być Twoje już dziś. Torebka ze skóry , pociągnięta specjalnym balsamem konserwującym na Twoim ramieniu lub w dłoni – wyjątkowo kusząca propozycja.

Hej! Miasto jest twoje!

Tak, to nie blef! Fajny ciuch, byle nie sportowy, może być elegancki lub luźniejszy plus designerskie buty. Do tego koniecznie jakaś bransoletka, zegarek i torebka – czyli trzy filary kobiecego szyku. Kopertówki skórzane sprawdzą się wyśmienicie na wieczorne spacery po mieście, no i przede wszystkim na randce. Klucze, dokumenty, chusteczki i ulubiony błyszczyk w końcu znajdą godne dla siebie miejsce, a Ty zyskasz niebanalny skórzany dodatek.

Ubieraj się z pasją dbaj o swój look!

Skórzane kopertówki mogą zdziałać cuda, szczególnie jeśli robione są ręcznie i maja ten specyficzny charakterek. Oprócz tego dajemy Ci coś jeszcze – każda nasza skórzana torebka ma delikatny skórzany rzemyk. Fajnie co? Rzadko się zdarza, aby kopertówki skórzane miały paski na ramię, a to przecież tak mocno funkcjonalnerozwiązanie.Dlatego też nasze ręcznie robionekopertówki skórzane dopasujesz do wielu kreacji i aktualnego nastroju. Czujesz to?

Kopertówka damska skórzana

Na pewno jeszcze mocniej poczujesz, kiedy się z nimi zapoznasz, Wybierz jedną z nich– czarną koniakową, brązową czy naturalna i złap swój flow! Unikalna skórzana kopertówka od producenta, uśmiech na twarzy i miasto jest Twoje!

Zapraszamy do kontaktu

  • tel. 696 199 898 
  • e-mail: offme@offme.eu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl