Jak powstają nasze produkty i dlaczego są wyjątkowe? - czyli offMe od kuchni
13.jpg

Robimy je, bo lubimy. Lubimy dobre porządnie wykonane rzeczy, lubimy naturę, przestrzeń i nieszablonowe dźwięki. Dlatego we wszystko co związane z rzeczami marki OFFme wkładamy całe serducho.

Żeby powstały nasze produkty, Michał wyszukuje i selekcjonuje właśnie dla Ciebie najlepsze materiały, w znakomitej większości wyprodukowane w Polsce.

Musisz też wiedzieć, że każdy element jest ręcznie przez niego wycinany i dopasowywany. NIe używa szablonów ani wykrojników. Każdą rzecz zszywa na ławie rymarskiej za pomocą dwóch igieł i woskowanych nici. Tak.. jest zapaleńcem, entuzjastą i pasjonatem starej, dobrej rzemieślniczej roboty.Niesamowite, co?

U nas każdy produkt ma swój niepowtarzalny charakter. Nie znajdziesz tu dwóch identycznych przedmiotów. Michał eksponuje naturalne odbarwienia i skazy na skórze, pozwala krawędziom na frywolną niedoskonałość, tworząc nowy kanon piękna.

Dlatego kiedy już otrzymasz wybrany przez siebie produkt, będzie się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciach.

Zapraszam Cię do nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl